خرید سازمانی و عمده حوله

ارمغانی دیگر از مجموعه حوله دنیز به پاس قدر دانی از حمایت ها و تمایلات همکاری شما مشتریان عزیز، این بار برای فروشندگان و صاحبین کسب و کار هایی که در صنوف مرتبط با حوله فعالیت دارند. مجموعه حوله دنیز در فاز جدید توسعه کسب و کار خود، تصمیم بر برداشتن قدمی دیگر در راستای ارائه محصولات با کیفیت و  البته خدمات مطلوب تر در صنف حوله و نساجی کشور گرفته و ساز و کار فروش عمده را نیز در دستور کار خود قرار داده است.

از این پس صنوفی مانند فروشندگان حوله، کالای خواب و… و همچنین سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی مانند هتل ها، باشگاه ها، ادارات و … می توانند انواع حوله های مورد نیاز خود را با هزینه تمام شده بسیار پایین تر و به صرفه تر از مجموعه حوله دنیز تهیه نمایند، بدین منظور شما را با چند نمونه از ریزبرنامه های تایید شده برای بخش فروش عمده آشنا می کنیم.

خرید عمده حوله و سازمانی

خرید حوله به قیمت کارخانه

در فروش عمده به دلیل تولید به صورت انبوه و فروش با تعداد بالا هزینه های مربوط به تولید و انبارش کالا برای تولید کننده بسیار کاهش یافته و زمینه تعیین قیمت نازل تر، برای فروشنگان میسر می شود.

امکان خصوصی سازی طراحی ظاهری

یکی دیگر از مزایای خرید عمده حوله، امکان خصوصی سازی طراحی ظاهری حوله می باشد، بدین صورت که ارگان ها و سازمان ها می توانند از لوگو و آرم خود برای استفاده در طراحی و تولید حوله استفاده کنند.

فروش به صورت اعتباری

دیگر مزیت خرید عمده حوله امکان خرید به صورت اعتباری یا همان خرید به صورت چک صیادی می باشد، در بحث فروش عمده به دلیل بالا بودن مبالغ سفارشات و همچنین موضوع انبارش محصولات در فروشگاه ها و زمان بر بودن پروسه فروش در فروشگاه ها تک فروشی، مجموعه حوله دنیز امکان خرید با چک صیادی البته با توجه به شرایط منطبق با سیاست های مالی مجموعه را برای خریداران محترم در نظر گرفته است.

برای دریافت مشاوره خرید و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید عمده و سازمانی می توانید با شماره تماس 09122409940 تماس بگیرید.

همچنین شما میتونید فرم زیر رو برامون پر کنید تا کارشناسان ما باهاتون تماس بگیرند.