راهنمای خرید حوله کودک

در این بلاگ سعی داریم با اشاره به نکات ریز و مهم، شما عزیزان را در موضوع خرید حوله کودک راهنمایی کنیم.
امروزه یکی از مهم ترین دغدغه های مادران، بهداشت و سلامت کودکان است و سلامت پوست کودک موضوع بسیار پر اهمیتی در این باره به شمار میرود. با توجه به این که کودک در طی هفته چندین بار حمام میکند با در نظر گرفتن نکات جزئی می توانید در خرید حوله مناسب برای کودک خود سهم مهمی برای حفظ سلامت پوست کودک داشته باشید.
برای خرید حوله حمام مناسب کودک در ادامه به پنج مورد اصلی اشاره می کنیم.
راهنمای خرید حوله کودک

حوله کودک باید از چه جنسی باشد ؟

با توجه به این که پوست کودک بسیار حساس تر از فرد بالغ است باید توجه داشته باشید که در خرید حوله بچه گانه برای فرزند خود اولین نکته جنس حوله است که باید از جنس پنبه و فاقد مواد نایلونی و پلی استر باشد زیرا که وجود مواد نایلونی باعث ایجاد حساسیت و در برخی موارد خارش و قرمز شدن پوست کودک را در پی دارد.

آیا آبگیری حوله ها متفاوت است؟!

در وحله اول به این نکته توجه داشته باشید که میزان آبگیری حوله رابطه مستقیمی با جنس حوله دارد، یعنی هر چه حوله لطیف تر و فاقد الیاف نایلونی باشد آبگیری حوله بهتر خواهد بود. در ضمن این مورد را در نظر داشته باشد که پروسه خشک کردن کودکان تا حد ممکن باید در زمان کوتاهی انجام شود زیرا احتمال بروز سرماخوردگی در کودک وجود دارد و همچنین تماس حوله مرطوب با وسایل مختلف احتمال ایجاد باکتری و قارچ را در بافت حوله بالا میبرد پس خرید حوله با آبگیری بالا می تواند این بازه زمانی را به حداقل ممکن برساند.

طراحی حوله کودک باید چگونه باشد؟

در بخش طراحی دو نوع حوله برای کودکان موجود است یک مورد حوله ابعادی و مورد دیگر حوله تن پوش است که در هر دو مورد باید توجه داشته باشید حوله دوخت مناسبی داشته باشد زیرا دوخت نامناسب حوله برای پوست کودک آزاردهنده خواهد بود.

همچنین پیشنهاد حوله دنیز به شما عزیزان استفاده از حوله تن پوش، برای کودک است زیرا علاوه بر طراحی مناسب و کاربری آسان تر دارای کلاه و طرح های مختلف و متنوعی است که می تواند برای کودک شما جذاب نیز باشد.

چطور سایز حوله تن پوش کودک را انتخاب کنم ؟

بر خلاف معیارهای انتخاب حوله تن پوش بزرگسالان که قد و وزن است، در انتخاب تن پوش کودک فقط معیار قد را باید در نظر گرفت، زیرا عموما کودکان وزن نامتعارف ندارند و تنها قد آنها در انتخاب سایز تن پوش مورد توجه قرار میگیرد.

در حال حاضر در بازار چهار سایز استاندار هفتاد، هشتاد، نود و صد سانتی متری برای انتخاب سایز تن پوش کودک مورد استفاده قرار میگیرد، اما بعضی از تولید کنندگان بنا بر سلیقه شخصی سایز های “شصت” و “صد و ده” سانتی متری را نیز عرضه کرده اند و شما باید توجه داشته باشید که اندازه های اشاره شده از سر شانه تا تقریبا وسط ساق پا در نظر گرفته میشوند.

همچنین این نکته را در نظر داشته باشید که در خرید تن پوش مناسب برای کودک چون فرزندتان در سن رشد قرار دارد و بازه زمانی استفاده از حوله در شرایط نگهداری صحیح بین سه تا چهار سال در نظر گرفته می شود بهتر است یک سایز بزرگتر از سایز نرمال کودک خود، تن پوش را تهیه کنید.

امیدواریم فروشگاه اینترنتی حوله دنیز کمک کوچکی در موضوع خرید حوله کودک و همچین سلامت فرزندتان به شما عزیزان ارائه کرده باشد.

پر طرفدارترین حوله های کودک دنیز